top of page
DJI_0049.jpg

CATCH.

DRIVE.

FINISH.

RECOVERY.

Nebijusi pieredze komandas saliedēšanai.

Tagad arī uz ūdens.

DJI_0078.jpg

Catch. Drive. Finish. Recovery.

Kas ir šie 4 jēdzieni?

Intriga atrisināsies dienas beigās.

Tepat blakus uz ūdens ir cita pasaule. Tā var būt arī Tava.

Tavas komandas atjaunošanās un saliedēšanas programma - pilnīgs emociju un prāta restarts vienas dienas garumā.


Iespēja izmēģināt ko jaunu un iedvesmoties no čempioniem.

Diena kolektīvam uz ūdens.

Ūdens ceļojuma maģija - dažus metrus zem asfalta līmeņa Rīgā plūst Daugava - liela, varena upe, kas daždien pilsētniekiem, biroju darbiniekiem pat nav pamanāma. Rīga ir pilsēta pie ūdens un tas ir jāizmanto. Pilsētas jahtklubā kāpsim uz motorjahtas un kapteinis Jūs vedīs jūras virzienā, garām ostu piestātnēm, kuģiem un celtņiem, iegriezīsimies Buļļupē, nonāksim Lielupē, vērosim dabu. Lielupē dosimies pret straumi līdz nonāksim jahtklubā Vikings, airēšanas entuziastu klubā AiruSports, kur dienas garumā sportiskā gaisotnē gūsim emocijas un jaunas zināšanas un  drošākie piedzīvos akadēmiskās airēšanas pirmo pieredzi kopā ar kolēģiem.

Motorjahta Voltaire - jauna Nimbus - Zviedrijā ražota jūras motorjahta.

Atklāj vairāk: www.voltaire-boating.eu

Voltaire-MM-31.webp
DSC09623.jpg

Meistarklases un saruna ar čempioniem.

Jūs sagaidīs pieredzējuši airēšanas specialisti, kas ir vairākkārtēji Latvijas Republikas čempioni un Eiropas mēroga sacensību dalībnieki. Ar kafijas tasi rokā, varēsiet iekārtoties ērtā jahtkluba zālē uz ievadu par akadēmisko airēšanu, karalisko Henleys regati, leģendārajām Oksfordas un Kembridžas universitāšu sacīkstēm Temzā, kā arī ieskatu airēšanas vēsturē Latvijā un pasaulē. Esiet gatavi būt izbrīnīti un pārsteigti! Jūs gaidīs arī stāsts par cikliskajiem sporta veidiem un to ietekmi uz cilvēka veselību. Būs iespēja uzdot jautājumus čempioniem dzīvajā saskarsmē un uzzināt daudz ko jaunu.

Airēšanas klubs ''Airu sports''.

Uzzini vairāk: www.airusports.lv

Jauna, nebijusi pieredze.

Airēt un siet jūrnieku mezglus mēs apmācīsim grupās. Grupu fokuss ļaus Jums saņemt ļoti personīgu, neaizmirstamu apmācību. Nelielās grupās apgūsiet airēšanas tehnikas pamatus. Jūs varbūt domājat, ka airētājiem stiprākajām ir jābūt ar rokām un pleciem? Kā tas ir patiesībā atklāsiet uz pasaulē atzītākajiem trenažieirem Concept 2 Rower trenažieriem www.concept2.com/indoor-rowers. Jūs sagatavos iekāpšanai laivā uz sauszemes - drošībā un ekspertu vadībā. Paralēli, nelielā grupā apgūsim citu noderīgu dzīves prasmi - siet pamata jūrnieku mazglus un kā tos izmantot dažādās dzīves situācijās. Nodarbību vadīs Romāns Baumanis, kuģu kapteinis, Baltijas atpūtas kuģu asociācijas valdes loceklis. Grupas mainīsies.

DJI_0597.jpg
DSC09430.jpg

Visi vienā laivā. Laiks airēt!

Katram roka jāpieliek, lai laiva ātri uz priekšu tiek! Kāpsim laivās un dosimies ūdeņos. Atkarībā no katra vēlmēm un spējām, tiks nokomplektētas laivas un iesim airēt. Arī iekāpšana laivā un izkāpšana no tās ir daļa no piedzīvojuma! Iekāpšana laivā, kuras ūdens līnija ir 25 cm ir notikums un prasme. Sajūta, kad airējam visi kopā - kā komanda, ir neaizmirstama. Laivā nav iespējams izlikties - visi visu redz, un vai nu atrod atslēgu kā strādāt kopā, vai arī laiva iet greizi. Instruktoru vadībā izvēlēsimies pareizo ritmu un inventāru, lai sasniegtu komandu panākumus.

Komandas sacīkste.

Kad visi grupu dalībnieki būs izgājuši apmācību un praksi uz ūdens, būs iespēja piedalīties īstās sacensībās! Uz airēšanas specializētajiem Concept 2 trenažieriem organizēsim komandu sacīksti - stafeti ar visu dalībnieku iesaisti un rezultāta fiksēšanu. Galvenais ir piedalīties vai tomēr uzvarēt? Kādu tehniku izvēlēties, kā sadalīt spēku distancē, kā pareizi izplānot taktiku būs ne mazāk svarīgi jautājumi par fizisko sagatavotību. Būs par ko pastāstīt birojā :)

WhatsApp attēls 2024-02-01 plkst. 18.56.23_cd91caa1.jpg
237642286.jpg

Pusdienas un dalīšanās ar jauno pieredzi.

Pēc kārtīgi padarīta darba vienmēr nāk balva. Godam nopelnītas pusdienas visiem pēc veselas dienas svaigā gaisā būs garantēti gaidītas. Parasti labākas sarunas notiek tieši virtuvē, vai ne? Pasākuma formātā piedāvāsim iekļaut pusdienas, par vēlmēm būs jāvienojas atsevišķi, jo iespēju ir daudz.

Dāvana.jpg
Voltaire-MM-18.JPG

Dāvana katram.

Dāvana kolektīvam dienas garumā, kas noslēgsies ar dalīšanos par kopīgi  piedzīvoto un neaizmirstamām emocijām. Kā pateicību par komandas neatlaidību, kopīgu darbu un Jūsu iesaisti, visi kursa dalībnieki saņems Latvijas vadošā fotogrāfa Gata Rozenfelda lielformāta foto grāmatu “Airēšanas spēks / The Power of Rowing”. Ievērības cienīgu grāmatu, kas lieliski iederēsies uz Jūsu kafijas galda birojā vai mājās, kalpos par lielisku atmiņu par pavadīto dienu un kas zina, - varbūt būs sākums kādai jaunai Jūsu aizrautībai ar ūdens sportu.

Ceļš uz mājām.

Garantēta jauna pieredze, ko novērtēs jebkurš uzņēmuma talants. Intensīvās dienas beigās atgriezīsimies Rīgā ar motorjahtu. Vakars, kad atcerēties notikumus dienas garumā un vienkārši ļauties patīkamam nogurumam ar tējas vai kafijas krūzi rokā. Pa ceļam iespējams apstāties uz peldi pie Lielupes Baltās kāpas, ja laikapstākļi ļaus un vēl būs atlikuši spēki.

Galerija

Papildus iespējas

Video

Neaizmirstams Video Tavam kolektīvam par kopā pavadīto dienu. Atmiņas, kurās vienmēr būs prieks atgriezties.

Foto

Fotogrāfijas ar kurām varēsiet padižoties draugiem un izmantot sava uzņēmuma vai personīgajos sociālajos medijos, demonstrējot, ka Jūs nebaidāties no jaunā un nezināmā.

Keiterings

Pusdienas pēc Jūsu ieskatiem un izvēles, respektējot gan individuālās pārtikas panesamības gan kolektīva iemīļotākās garšas

Pieejamie datumi rezervācijai

Pieejams
Rezervēts
Pieteikties
Jūnijs
Jūnijs.png
Jūlijs
Jūlijs.png
Augusts
Augusts.png
Septembris
Septembris.png

Lejupielādē programmu šeit

Stipra vēja vai nepiemērotu laikapstākļu gadījumā organizatori patur tiesības pārcelt pasākumu uz citu, tuvāko iespējamo datumu pēc saskaņošanas ar Jūsu komandu.

Lūdzu sazinieties ar mums, ja rodas papildus jautājumi vai vēlēšanās personalizēt Jūsu kolektīva pasākumu. 

29403435 (Romāns)

bottom of page