top of page
unnamed (1)_edited.jpg

KAS IR AIRU SPORTS?

Airēšanai ir ciklisks sports un to var iemācīties un izbaudīt jebkurā vecumā visas dzīves garumā.

Airu Sports ir airēšanas entuziasti, kas vēlas Latvijā atjaunot atpūtas un piekrastes airēšanas tradīcijas un padarīt to pieejamu katram.

Kad jautājam saviem draugiem ar ko viņiem asociējas airēšana, tie mums saka – ar vasaru, ar atlētiskiem augumiem, ar komandu, ar sportu, ar emocijām, ar slaveno Oksfordas un Kembridžas Universitāšu sacensībām Temzā… Kad prasām vai viņi gatavi izmēģināt, dzirdam “Nē, jo tas ir grūti, tas nav droši, jo varam apgāzties, tas ir sarežģīti un tas laikam nav priekš manis”. Airēšana nav tikai sacensības ar ļoti šaurām un nestabilām laivām. Pateicoties tieši LiteBoat izgatavotajām laivām airēšana ir kļuvusi droša, viegla un pieejama katram, neatkarīgi no viņa vecuma un fiziskās sagatavotības.

airusports3.jpg

Iesācējiem, amatieriem un profesionāļiem.

Atpūtas airēšana ir lieliski piemērota no iesācējiem, kuri vēlas sākt akadēmisko airēšanu ar bīdāmā sēdekļa mehāniku, līdz pieredzējušam airētājam, kuri meklē veidu, kā turpināt nostiprināt savu airēšanas tehniku. Izbaudiet visas akadēmiskās airēšanas priekšrocības dažādos laika un ūdens apstākļos nesatraucoties par stabilitāti!

Vai zināji?

VAI ZINĀJI?

6 iemesli, kāpēc sākt nodarboties ar airēšanu

Airēšana bija un joprojām ir lieliska visa ķermeņa aktivitāte, piedāvājot pārsteidzošu fizisko sagatavotību, komandas veidošanu un lielisku laika pavadīšanu dabā. Dodieties agrā rīta izbraucienā un Jūs sajutīsiet patiesi meditatīvu sajūtu un harmoniju. Izaiciniet sevi ar vēju un viļņiem un jūs sajutīsiet enerģijas pieplūdumu un adrenalīna devu! Iesaiņojiet pikniku, savus kempinga piederumus un dodieties dažu dienu izbraucienā pie dabas!

 • Fiziskā sagatavotība
  Viens no airēšanas galvenajiem ieguvumiem ir uzlabota fiziskā sagatavotība. Airēšana ir kopīgs ķermeņa treniņš, izmantojot visas ķermeņa galvenās muskuļu grupas (rokas, kājas, muguru un vēderu), padarot airēšanu par izcilu aerobās slodzes un izturības treniņu. Airēšana ir unikāls sporta veids, kas nodarbina 80% no visām ķermeņa muskuļu grupām.
 • Ikdienas Stresa mazināšana
  Airēšana ir lielisks veids, kā mazināt ikdienas stresu, veicot pilnvērtīgu visa ķermeņa treniņu. Jūs sajutīsiet endorfīna izdalīšanos! Airējot Jūs sagaida meditatīvs un nomierinošs efekts, kamēr svaigs gaiss piepildīs Jūsu plaušas.
 • Rehabilitācija / stiprināšana
  Airēšanai ir maza ietekme uz locītavām. Ja jūs atveseļojaties pēc traumas, airēšana nodrošina lielisku sirds un asinsvadu un muskuļu tonizējošu treniņu, ieskaitot muguras muskuļu nostiprināšanu, ar minimālu ietekmi uz svaru nesošajām locītavām. Jūs nostiprināsiet savu stāju, bet nebojāsiet savas locītavas.
 • Socializēšanās
  Airēšana ir ideāla nodarbe – jūs varat izbaudīt solo aktivitātes, atpūsties un trenēties viens pats. Jūs varat pievienoties arī citiem – lielisks veids, kā veidot mūža draudzību, kā būt kopā ar saviem draugiem. Kā komandu sporta veids airēšana nodrošina lielisku veidu tā dalībniekiem, lai viņi iemācītos kustēties harmonijā un vienā ritmā ar komandas biedriem.
 • Daudzpusība neatkarīgi no laika apstākļiem
  Airēšana ir lielisks veids, kā izbaudīt dabu, jo piekrastes / atpūtas laivas nodrošina iespēju airēt visdažādākajos laika un ūdens apstākļos. Tomēr, ja laika apstākļi kļūst patiešām nepatīkami, jūs vienmēr varat uzlabot savu airēšanas tehniku ​​sporta zālē vai mājās, izmantojot airēšanas ergometru.
 • Sports uz mūžu!
  Airēšanai ir ciklisks sports un to var iemācīties un izbaudīt jebkurā vecumā visas dzīves garumā. Izpētiet savus apkārtējos ūdeņus un izbaudiet jaunas vietas – dodieties piknikā vai pat nakts kempinga braucienā viens, ar dzīvesbiedru vai ar savu airētāju komandu.
airusports-nodarbibas.jpg
Nodarbības

Airēšanas nodarbības profesionālu instruktoru uzraudzībā

Airēšana ir lieliski piemērota no iesācējiem, kuri vēlas sākt airēšanu ar bīdāmā sēdekļa mehāniku, līdz pieredzējušam airētājam, kuri meklē veidu, kā turpināt nostiprināt savu airēšanas tehniku

Piekrastes airēšana

Tiem, kam tuva jūras stihija, nemierīgāki ūdeņi un adrenalīns. Piemēroti visiem pieredzes un fiziskās sagatavotības līmeņiem.

river-trail.png
Upes / Ezeru airēšana

Tiem, kam patīk mierīgāki ūdeņi un kas vēlas apgūt airēšanas prasmi un nodarboties ar to upēs vai ezeros.

bottom of page