top of page
LiteDUO-4.jpg

INVENTĀRS

Airu laivas un plašs klāsts ar aksesuāriem

Upes/ezeri (Recreational)

Atpūtas (Recreational) līnija ir ideāli piemērota gan iesācējiem, kuri vēlas sākt bīdāmā sēdekļa airēšanu, gan līdz pieredzējušam airētājam, kurš meklē relaksējošu veidu, kā turpināt uzlabot savu airēšanas tehniku. Visas airēšanas priekšrocības dažādos laika un ūdens apstākļos ar paaugstinātu stabilitāti.

Piekraste/jūra (Coastal)

Tās ir lieliskas laivas, kas paredzētas airēšanai pa jūru un citām ūdenstilpēm, kur parasti ir vējš un viļņi. Lieliski piemērotas sacīkstēm un ūdens tūrismam. Šīs laivas ir izstrādātas, lai atbilstu FISA (World Rowing) sacīkšu standartiem. Visās laivās ir bīdāmi sēdekļi, kāju un airu stiprinājumi.

Klubi/biedrības (Clubs)

Airēšana ir komandu sporta veids. Ar Liteboat laivām varat papildināt jūsu esošo airēšanas laivu floti un piesaistīt jaunus dalībniekus. Laivas ļauj ikvienam viegli izbaudīt airēšanu komandā ar Jūsu kluba biedriem. Laivas pieejamas no stiklašķiedras un no karbona materiāliem.

Upes/ezeri

Upes/ezeri (Recreational)

Piekraste/jūra (Coastal)

Piekraste/jūra

Klubi/biedrības (Clubs)

Klubi/biedrības
download.png

Piedāvājam plašu klāstu ar profesionālām airu laivām un aksesuāriem

Pateicoties tieši LiteBoat izgatavotajām laivām  airēšana ir kļuvusi droša, viegla un pieejama katram,  neatkarīgi no viņa vecuma un fiziskās sagatavotības.

Liteboat ir pasaules līderis atpūtas (recreational) airu laivu ražošanā. Mēs piedāvājam Francijā izgatavotas laivas, kas vienkāršo airēšanu jebkurās ūdens tilpnēs (neatkarīgi no tā, vai tas notiek uz upes, ezera vai jūras). Liteboat laivas apvieno izcilu stabilitāti, nelielu svaru un ērtu lietošanu, vienlaikus saglabājot efektīvu airēšanas mehāniku un ātrumu. Laivu viegluma dēļ ir iespēja laivas transportēt pat uz jūsu automašīnas jumta.

bottom of page